Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

bgban 1Niedziela 9 grudnia w naszym domu przeżywana była jak zawsze uroczyście. Jednak nie jak zawsze mieliśmy okazję gościć tego dnia naszego miłego przyjaciela ks. bp. Grzegorza Olszowskiego. Od samego rana w naszym bractwie czuć było atmosferę radości i entuzjazmu. Oprócz chłopaków z Jastrzębia i Suszca swoją obecność zaznaczyli także rodzice z grupy śląskiej, przyjaciele domu i kilku rodzin „ex-ów”, którym serdecznie dziękujemy za przybycie!
O godzinie 10:30 z tańcem i śpiewem na ustach witamy naszego gościa, który dzieli się z nami swoją radością, witając się i zamieniając kilka słów z każdym z osobna.
O 11:00 rozpoczyna się Msza Święta. Podczas kazania wysłuchaliśmy, że tylko przy Jezusie jesteśmy wystarczająco mocni, by stawić czoła pokusom dzisiejszego świata.bgban 2 Ksiądz biskup Grzegorz przypomniał nam także, że droga do Jezusa nie należy do łatwych. Nasz gość zaznaczył także, że nosi naszą Wspólnotę w sercu i otacza nas swoją modlitwą.
Po Mszy świętej spotykamy się w jadalni na wspólnym obiedzie, który przeżywamy w rodzinnej atmosferze. Później pamiątkowe zdjęcie i słowa pożegnania, w których nasz gość zapewnia , że nosi nadzieję na kolejne spotkanie z nami! Otrzymujemy także pozdrowienia od wieloletniego przyjaciela naszej Wspólnoty J.E. Ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca.
Dziękujemy księdzu Bp-owi Grzegorzowi za jego otwarte serce w czasie! Ta wizyta sprawia , że czujemy się jeszcze bardziej częścią Kościoła i , że Kościół nigdy nie zapomina o swoich dzieciach. Wdzięczni Bożej Opatrzności za to niedzielne spotkanie polecamy Matce Bożej naszego przyjaciela i całą Archidiecezję Katowicką!

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

723606
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
121
2580
10819

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.