Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

młbanJastrzębie Zdrój,
01 Września 2018 r.

W ubiegłą sobotę w naszym domu ”Św. Jan Paweł II” w Jastrzebiu-Zdrój odbyło się spotkanie “młodszych” rodziców Wspólnoty Cenacolo. Była to okazja aby spotkać się i wspólnie spędzić trochę czasu. Brat Slaven, witając przybyłych gości, zwrócił uwagę na to, jak ważne jest, aby ufać Wspólnocie i temu, co ona proponuje. Po powitaniu wspólnie odmówiliśmy modlitwę różańcową przed Najświętszym Sakramentem.                                                                mł1
Po różańcu katechezę wygłosił ks. Marco. Pięknie było słuchać, jak nasza Wspólnota jest otwarta na wszystkich. Kiedy dzielił się osobistym doświadczeniem z wizyty w Stanach Zjednoczonych, mogliśmy zauważyć, że problemy rodzin są wszędzie podobne, i wszędzie odpowiedzią na nie jest charyzmat otrzymany przez Matkę Elvirę i zaufanie, którego nas uczy.
Po katechezie mieliśmy czas na wspólny podwieczorek i rozmowy indywidualne, a później – Mszę Świętą, którą odprawił ks. Wacław. W homilii również dotknął on zaufania i oddania się Jezusowi, który nas poprowadzi i wie, co jest dla nas najlepsze.
Dziękujemy Ci, Panie Jezu, za dar Wspólnoty Cenacolo i Matki Elviry. Tobie i Twojej Matce Maryi zawierzamy wszystkich młodych ze Wspólnoty i ich rodziny!

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

675101
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
160
1335
9541

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.