Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Varaždin, Chorwacja
Dom „Św. Józefa rzemieślnika”
05.05.2018 r.

Najważniejsza rzecz jaką małżeństwo musi sobie powiedzieć patrząc głęboko w oczy to: „Potrzebuję cię, jesteś dla mnie ważny.”
                                                         
Matka Elvira

Dziękujemy po raz kolejny dobremu Bogu za wszystkie łaski i bogactwa, które mogliśmy dzięki Vz01niemu przeżyć w tym czasie spotkań „Narzeczony jest z wami” w Chorwacji.
Ostatni etap przeżyliśmy w Varażdinie razem z naszymi dziećmi, których było ponad czterdzieści, to już samo w sobie było piękne świadectwo dla którego jest warto organizować dni jak ten!
Tematem tego dnia był fragment z Księgi Apokalipsy i z listów św. Jana Apostoła, które pisze do różnych kościołów. Widzieliśmy się w wyzwaniach dzisiejszego świata, umacniając się w decyzji bycia rodziną chrześcijańską, pomimo wszystkich prowokacji, które dzisiejsze życie stawia przed nami.W czasie spotkań nie brakowało trudności, ale było wiele Bożej Opatrzności, która była bliska i konkretna. Przede wszystkim w postaci ks. Ivana Grbešicia, który bardzo chętnie towarzyszył nas w duchowości i modlitwie.
Vz02
Wierzymy, że umocniliśmy się we wierze i w dobrej woli, żeby kontynuować dbać o nasze w rodzinach i między rodzinami… dla naszego dobra i dla dobra naszych dzieci.
Dziękujemy rodzinom, które przychodzą ze “świata zewnętrznego”, które często pochodzą z innych regionów czy innych krajów. Dziękujemy za waszą wytrwałość, ponieważ pomaga i motywuje nas ze Wspólnoty, żeby się nie poddawać, a iść naprzód.
Dziękujemy także dziewczynom z domu Selska za przyjęcie, za otwarte serce do służby rodzinom; dziękujemy tym wszystkim, którzy byli w tych dniach opatrznością w jakikolwiek sposób! Niech ta intuicja, która wypłynęła z serca Matki Elviry, mogła wzrastać i obejmować jeszcze wiele rodzin na ich drodze nawrócenia.

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

627798
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
92
1903
9497

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.