Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

ex18 18 2 Września 2018
Dom Św. Jan Paweł II
Jastrzębiu Zdrój

Po raz kolejny, w domu Wspólnoty Cenacolo, odbyło się spotkanie chłopców i dziewcząt ex wraz z rodzinami.
ex18 24 Spotkanie rozpoczęło się wspólnym różańcem „chodzonym” przed figurą Maryi na terenie domu. Przeszliśmy okolicznymi dróżkami modląc się i będąc w ten sposób świadectwem wiary. Na spotkaniu mieliśmy zaszczyt gościć ks. Marco, który święcenia kapłańskie przyjął w tym roku na Święcie Życia. Wygłosił do nas słowo o ważności życia wartościami, które otrzymaliśmy we Wspólnocie:modlitwa,przyjaźń,pomoc bliźniemu, życie w prawdzie. Podkreślił jak bardzo jesteśmy ważni dla Wspólnoty, że jesteśmy jej nierozerwalną częścią.
Następnie odbyło się podzielenie i w kilkuosobowych grupach rozmawialiśmy czym żyjemy na co dzień. W atmosferze przyjaźni udaliśmy się na niedzielny, rodzinny obiad, którzy przygotowali dla nas chłopcy ze wspólnoty.
Najważniejszym momentem naszych spotkań jest adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza święta. Podczas adoracji każdy miał możliwość dziękowania, uwielbienia Pana Jezusa za wszystkie łaski otrzymane każdego dnia.
ex18 16 O 15:30 rozpoczęła się Msza św. podczas której homilie wygłosił ks. Wacław. Powiedział w niej o wartości rodziny i budowaniu wspólnej relacji opartej na Panu Bogu.
Na zakończenie chłopaki ze Wspólnoty zaprosili nas na towarzyski mecz piłki nożnej , który odbył się w hali w Pawłowicach.
Dziękujemy  za możliwość spotkań w domach Wspólnoty, gdzie każdy z nas przeszedł najważniejszą część swojej drogi nawrócenia i zmartwychwstania. Dziękujemy Matce Elvirze za wszystko co dla nas zrobiła.

 

 

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

746171
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
184
2089
11226

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.