Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

zagrebc02Zagrzeb, Chorwacja
21 kwietnia, 2018 r.
Tego dnia Laudato TV, w czwartej edycji pokazało koncert „Patrz z sercem”. Wydarzenie zostało zrealizowane w teatrze Cibona w Zagrzebiu. Na koncercie spotkało się ponad 6500 młodych z całej Chorwacji. Między wieloma innymi osobami, które uczestniczyły w koncercie było też dwanaścioro chłopców i dziewcząt z naszej wspólnoty, którzy wykonali choreografię do piosenki „Nikt jak ty”. zagrebc01Nasza młodzież z Cenacolo sama uszyła kostiumy i z wielkim entuzjazmem zatańczyli, w ten sposób, gestami oraz ruchami wyrazili swoją modlitwę do Pana.
Dziękujemy młodym z chóru “Mihovil”, którzy towarzyszyli nam śpiewem. Podczas koncertu, nasz kapłan ks. Ivan Filipović, powiedział do młodych:
Kiedy człowiek patrzy na siebie w prawdzie i poprzez łaskę z serca, obejmuje swe życie, kiedy kochamy siebie do końca, kiedy poprzez miłość Jezusa uzdrawiają się rany naszych serc, kiedy podnosimy głowę i patrzymy dookoła nas z sercem od razu widać, że świat jest inny. Ludzie są inni, są lepsi od tego co się mówi, co się pisze, ponieważ kiedy patrzy się z sercem, życie jest dużo piękniejsze”.

Tego Wam życzymy…   

 

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

617067
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
114
473
9075

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.